19 maja w Teatrze Letnim w Ciechocinku, odbył się II Powiatowy konkurs taneczny “Zatańcz z nami” pod honorowym Patronatem Starosty Aleksandrowskiego. Burmistrz Miasta Ciechocinek udostępnił z tej okazji przepiękny Teatr Letni. Konkurs został zorganizowany przez nauczycielki: Małgorzatę Jankowską, Katarzynę Czekała, oraz Patrycję Liniewską z Niepublicznego Przedszkola Jaś i Małgosia.

W konkursie udział wzięły zespoły z powiatu Aleksandrowskiego, m.in. z Aleksandrowa Kuj., Ciechocinka, Ostrowąsa. Wszystkie zespoły pięknie zaprezentowały swoje tańce, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po występach, Jury w składzie Lidia Wasilewska i Tomasz Thiede, udało się na “burzliwe” narady, po których ogłosiło następujący werdykt:

1 -miejsce – wszystkie dzieci

2- miejsce – Punkt Przedszkolny w Ostrowąsie

3- miejsce – Przedszkole Samorządowe nr 2 im. Kubusia Puchatka w Ciechocinku

3- miejsce – Przedszkole Niepubliczne “Jaś i Małgosia” w Aleksandrowie Kuj.

Nagrody za miejsca 1-3 zostały ufundowane przez Starostę Aleksandrowskiego.

Wyróżnienia:

• “Hip-hopowe aniołki” – Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim
  • “Bajkowe Czarodzieje” – Przedszkole Samorządowe nr 1 “Bajka” w Ciechocinku
  • “Tańczące pszczoły” – Przedszkole Niepubliczne “Jaś i Małgosia” w Ciechocinku

autorzy:

Małgorzata Jankowska

Katarzyna Czekała

Patrycja Liniewska

II Powiatowy Konkurs Taneczny “Zatańcz z nami”